0 z 0 pro ""

Okružní křižovatka v Humpolci

Humpolec

Nová okružní křižovatka v Humpolci

Novou okružní křižovatku najdete místo nepřehledné křižovatky silnic II/129, II/347 a místní Zahradní ulice v intravilánu Humpolce.

Město Humpolec dlouhodobě usilovalo o opravu křižovatky především proto, že se z dopravního hlediska jednalo o nejnebezpečnější křižovatku ve městě.

Na prostorově velkoryse navrženou křižovatku navazují nově opravené silniční větve, které prošly v minimální délce 140 metrů generální opravou včetně pokládky nových konstrukcí komunikací a živičných vrstev. Na dílčí úseky před přechody byl nanesen speciální hrubý nátěr zlepšující protismykové vlastnosti při brzdění.

Zpracovatelem projektové dokumentace byla divize Dopravní infrastruktura, která zároveň zajišťovala i autorský dozor. Zpracovány byly stupně Dokumentace pro územní rozhodnutí (DUR), Dokumentace pro stavební povolení (DSP), Dokumentace pro provádění stavby (PDPS) a Realizační dokumentace stavby (RDS). Projekt byl zpracován ve 3D.

Investorem akce byl Kraj Vysočina a město Humpolec.

Informace o projektu

Místo
Humpolec
Období
2017 – 2019
Klient
Kraj Vysočina, Město Humpolec
Obor
Dopravní infrastruktura, Pozemní komunikace
Služby
Dokumentace pro územní rozhodnutí (DUR), dokumentace pro stavební povolení (DSP), dokumentace pro provádění stavby (PDPS) a realizační dokumentace stavby (RDS).
Cíle udržitelného rozvoje
Cíl 11 Udržitelná města a obce
Okružní křižovatka v Humpolci
Okružní křižovatka v Humpolci
Okružní křižovatka v Humpolci
Okružní křižovatka v Humpolci
Okružní křižovatka v Humpolci

Chcete se dozvědět více o našich projektech?

Pošlete nám dotaz a budeme Vás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci.