0 z 0 pro ""

O Sweco

Sweco v souladu se zásadami udržitelnosti plánuje, navrhuje a projektuje města budoucnosti. Nabízíme odborné a kvalifikované služby v oborech konzultačního inženýrství, projektování, environmentální technologie a architektury.

Fakta o Sweco

Mezinárodní přítomnost
Sweco je etablované ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku, Estonsku, Litvě, České republice, Německu, Belgii, Nizozemí, Velké Británii, Polsku a Číně. Sweco realizuje desítky tisíc projektů v 70 zemích po celém světě, zaměřených na čistotu vod, funkční a efektivní infrastrukturu a udržitelná energetická řešení.

Zaměstnanci
22 000 zaměstnanců, z nichž přes 150 pracuje v České republice.

Čistý obrat
Přibližně 2.2 miliardy EUR.

Sweco v České republice

Společnost Sweco a.s. je součástí Skupiny Sweco od roku 2007. Poskytujeme konzultační, projektové a inženýrské služby především v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí, dopravní infrastruktury, architektury a pozemního stavitelství. Jsme inženýrská, poradenská a projektová firma, která je v oboru vodního hospodářství leaderem trhu v České republice.

Navštivte stránku Organizace, kde najdete informace o struktuře a řízení společnosti Sweco a.s.

Naše historie

Společnost Sweco a.s. v ČR je nástupcem společnosti Hydroprojekt, která byla založena jako národní (později státní) podnik v roce 1952. Po privatizaci se zahraniční kapitálovou účastí v roce 1992 úspěšně pracovala v několika mezinárodních uskupeních. Od roku 2007 se společnost stala součástí inženýrské skupiny Sweco.

Naši odborníci

Naši zaměstnanci mají kvalifikaci a zkušenosti v oborech hydraulického, stavebního, chemicko-technologického, dopravního, strojního a elektrotechnického inženýrství, statiky staveb a konstrukcí, architektury, IT, územního řízení a financování investic. V České republice máme některé z předních odborníků ve svých oborech.

Kde pracujeme

Sweco a.s. působí především na trhu v České a Slovenské republice, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně a v Ostravě.

Etika podnikání a certifikace ISO

Pro další úspěch společnosti Sweco je důležitá transparentnost a odpovědnost.

Přečtěte si o naší certifikaci ISO na naší stránce Udržitelnost.

Informace o společnosti podle zákona 134/2013 Sb. – Zákon o transparentnosti

Udržitelnost

Spolu s našimi zákazníky používáme svoje znalosti a dovednosti k rozvoji udržitelné společnosti a měst budoucnosti. Navštivte naši stránku o udržitelnosti a přečtěte si o naší práci, včetně našeho cíle být do roku 2040 klimaticky neutrální společností.

VOP – Obchodní podmínky

Nové i předcházející znění Všeobecných obchodních podmínek.

Nenalezli jste, co jste hledali nebo máte další otázky?

Zanechte nám zde Váš kontakt a my Vás budeme kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci.