VAŠE VIZE, NAŠE REALITA

Budoucnost se může ostatním zdát vzdálená, ale ve Sweco je velice přítomná. Naši konzultanti systémů technického zařízení budov právě pracují na vnitřním prostředí pro novou nemocnici, která bude přijímat pacienty za pět let. Naši dopravní inženýři právě analyzují novou podzemní linku metra, která se pasažérům otevře za deset let. Naši architekti právě navrhují to, co za zhruba 15 let bude nová dynamická čtvrť města, pulzující životem. Úkol Sweco je být vždy o krok napřed. Pro většinu lidí se výsledky naší práce stanou realitou v budoucnosti. Měli byste přicházet ke Sweco s velkými očekáváními. Zavazujeme se, že budeme Vás nejpřístupnější a nejoddanější partner. Spolupracovat se Sweco by mělo být snadné a my se vynasnažíme porozumět Vašim potřebám lépe než kdokoli jiný. Také se zavazujeme, že zařídíme, abyste měli k dispozici přesně ty odborné znalosti, které situace vyžaduje. Jakékoli výzvě čelíte, můžete se spolehnout, že Sweco ji vyřeší. Sweco plánuje a navrhuje udržitelné komunity a města budoucnosti. Výsledky naší práce jsou udržitelné budovy, funkční infrastruktura a přístup k čisté vodě. Se 17 500 zaměstnanci v Severní Evropě nabízíme zákazníkům tu pravou odbornost pro každý projekt. Ročně realizujeme projekty v 70 zemích po celém světě. Sweco je evropským lídrem v architektuře a inženýrském poradenství s obratem o objemu 20,6 miliard SEK (1,9 miliardy EUR). Firma je kotovaná na burze NASDAQ OMX Stockholm AB.

STRUČNÉ ÚDAJE

Hlavní obchodní činnost
Sweco plánuje a navrhuje udržitelné komunity a města budoucnosti. Toto umožňujeme nabízením kvalifikovaných služeb v oblastech inženýrského poradenství, environmentální technologie a architektury.

Mezinárodní přítomnost
Sweco je etablované ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku, Estonsku, Litvě, Bulharsku, České republice, Německu, Belgii, Nizozemí, Velké Británii, Polsku a Číně. Sweco realizuje desítky tisíc projektů v 70 zemích po celém světě pro zajištění pitné vody, funkční infrastruktury a udržitelných energetických řešení.

Zaměstnanci
Zhruba 17 500 zaměstnanců.

Čistý obrat
Zhruba 20,6 miliard SEK.

Strategie

NAŠE STRATEGIE

Obchodní model Sweco je decentralizovaný a zakládá se na blízkosti k našim zákazníkům. Každý zákazník by měl cítit, že konzultanti Sweco dobře rozumí jeho podnikání. Jedině tak můžeme být opravdu oddaným obchodním partnerem, připraveným vytvářet hodnotu pro zákazníka ve všech aspektech městské výstavby.

KVALITA, EFEKTIVITA A ZISKOVOST ZÁKAZNÍKA

Využíváním našeho času a zdrojů tím nejefektivnějším způsobem zajišťujeme našim zákazníkům ziskovost a vysokou kvalitu. Abychom se ujistili, že splníme očekávání našich zákazníků, pravidelně měříme úroveň jejich spokojenosti – a provádíme zlepšení, kdykoli jsou nutná.

TALENT A ODDANOST

Sweco je součet expertizy, zkušeností a oddanosti všech našich zaměstnanců. Konečný výsledek záleží na každém jednotlivci. Přitáhnutí, vyvinutí a udržení špičkových talentů je pro účel splnění požadavků našich zákazníků rozhodující, a proto je naší srdeční záležitostí identifikace talentů a poskytování jim příležitosti uspět.

Jako poradci
Jsme opravdu oddaní obchodní partneři
Je s námi vždy jednoduché spolupracovat
Společně nabízíme Nejpřístupnější a nejširší odbornost

DLOUHÁ HISTORIE POHLEDU KUPŘEDU

Naše historie je vlastně o budoucnosti. Být připravený na potřeby a požadavky společnosti bylo vždy základem našeho podnikání. Od Průmyslové Revoluce po dnešní globální trend urbanizace, jsme si vědomi, že společenství a města budoucnosti budou vždy jiná než ta včerejší – a že naší prací vždy zůstane být o krok napřed.

Přečtěte si více
/globalassets/images-570x380/570x380-history.jpg
/globalassets/images-570x380/570x380-organisation.jpg

LOKÁLNÍ PŘÍTOMNOST, GLOBÁLNÍ ODBORNOST

Decentralizovaný obchodní model Sweco je rozhodujícím faktorem úspěchu. Pomocí jednoduchého pracovního stylu, orientovaného na zákazníka, se Sweco vyvinulo do vedoucího mezinárodního hráče, ale stále si udrželo místní přítomnost a expertizu. Provoz je rozdělen do sedmi obchodních oblastí: Sweco Švédsko, Sweco Norsko, Sweco Dánsko, Sweco Nizozemí, Sweco Západní Evropa a Sweco Střední Evropa. Sweco rovněž ve velké míře vyváží projekty do zbytku světa.

Přečtěte si více

ZODPOVĚDNÍ PORADCI VE VŠECH OBLASTECH VÝVOJE SPOLEČNOSTI


 

Přečtěte si více
/globalassets/images-570x380/570x380-responsibility.jpg