0 z 0 pro ""

Urbido

Aplikace Urbido je komplexní facility management systém pro organizace, města a obce, které chtějí dělat FM/BIM procesy chytře a jednoduše. Intuitivní, přesto komplexní systém, kde nejsou žádné zbytečné funkce navíc. Není nutné platit za robustní systémy, u kterých se reálně využívá pouze část funkcionalit. Unikátní propojení CAFM-GIS-BIM řešení v jednom systému, komplexně provázané a propojené mezi sebou.

Jedná se o zjednodušení především pro pravidelné činnosti (každý den, týden, měsíc, rok) spojené s chodem obce. Ať už jde o správu majetku, pasporty komunikací či osvětlení, přehled veškerých budov a parcel vždy aktuálních dle ČÚZK, až po přímou, jednoduchou a rychlou komunikaci s občany přes aplikaci prostřednictvím emailů nebo SMS. Samozřejmostí je správa dokumentů, evidence smluv, faktur, dokladů apod. zajišťující provoz a údržbu případně správu energií.

Modulové řešení

Modulové řešení umožňuje flexibilní přístup k našim klientům při implementaci funkcionalit, které si klienti sami vybírají, a proto dané řešení vždy odráží unikátní potřeby jednotlivých obcí a měst. Modulové řešení zahrnuje:

• GIS interaktivní mapa  – katastr nemovitostí, inženýrské sítě
• Evidence majetku a BIM  – pasportizace majetku, komunikací, zeleně
• Provoz a údržba  – zákonné revize, kontroly, úklidy, pravidelné činnosti
• Projektový management  – správa kontaktů, úkolů, dokumentů
• Ekonomika  – finance, náklady, výdaje, energetický management
• Správa dokumentů  – dokumenty, smlouvy, audity, portál občana

 

Implementace na míru probíhá vždy ke spokojenosti našich klientů, kdy si klademe za cíl nastavit procesy takovým způsobem, aby klient měl vše přehledně a jasně propojené dle jeho požadavků a potřeb.

Chcete se dozvědět více o našich službách spojených s CAFM?

Pošlete nám dotaz a budeme Vás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci.