0 z 0 pro ""

Digitální řešení, výzkum a vývoj, normy

Digitalizace je základním kamenem všech současných i budoucích inženýrských řešení. 

Digitalizace znamená přidanou hodnotu 

Digitalizace a digitální řešení hrají stále důležitější roli při rozvoji měst a společnosti budoucnosti. Konzultanti společnosti Sweco používají nejnovější digitální postupy při poskytování poradenství zákazníkům a vývoji a přípravě optimálních technických řešení.

Sweco a.s. má širokou škálu odborníků se zkušenostmi v oblasti BIM, 3D projektování, GIS, hydroinformatiky a vývoje softwaru pro vodní hospodářství. Nově využíváme digitalizaci a automatizaci k tomu, abychom našim zákazníkům poskytli vyšší přidanou hodnotu dodaných řešení. Využíváme širokou znalostní síť Sweco v celé Evropě, a to nám umožňuje nabídnout pro každý úkol odpovídající tým.

Pokračující výzkum a vývoj nových řešení technických problémů je důležitou součástí naší práce a pomáhá zajistit, abychom našim klientům nabízeli nejlepší možná řešení. Naši odborníci jsou v čele vývoje technických norem a předpisů pro vodní hospodářství, nakládání s odpady a kvalitu půdy v České republice.

Sweco a.s. má v pražské centrále vlastní copy centrum, kde běžně tiskneme technickou dokumentaci vypracovanou našimi inženýry; tyto služby nabízíme i veřejnosti.

Vybrané reference

Rekreační přístav Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou
Rekreační přístav
Strategie přírodě blízkých protipovodňových a protierozních opatření v České republice Česká republika
Přírodě blízká PPO

Chcete se dozvědět o našich službách?

Pošlete nám dotaz a budeme Vás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci.