0 z 0 pro ""

 

 

 

KARIÉRA

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Zaměstnance Sweco spojuje společný závazek k formování společnosti a měst budoucnosti. Přečtěte si, jaké ve skutečnosti je pracovat pro Sweco.

Vladimír Havlík

Zkušený specialista v oboru vodního hospodářství a hydroinformatiky

Vladimír Havlík působí ve firmě již 23 let. Je významným specialistou ve svém oboru se širokým záběrem aktivit. Přednáší na národních i mezinárodních konferencích a udržuje kontakty s vysokými školami. Na ČVUT v Praze je předsedou komise pro státní závěrečné zkoušky, členem komisí pro obhajoby doktorských prací a habilitací. Pravidelně publikuje svoje poznatky a zkušenosti v odborném tisku. V rámci konzultačních aktivit reprezentuje naši společnost i v zahraničí.

Co pro Vás znamená práce ve Sweco?

Sweco vnímám jako mezinárodně známou konzultační firmu s širokým záběrem odborných aktivit.

Vladimír Havlík

Markéta Novotná

Studentka získávající zkušenosti pro budoucí zaměstnání

Do firmy Sweco jsem nastoupila na začátku roku 2019 na svou první brigádu v oboru Vodní hospodářství a vodní stavby, který v současnosti studuji na Fakultě stavební ČVUT v Praze .

Nyní jsem studentkou posledního ročníku magisterského studia, brzy mě čeká psaní diplomové práce a státní závěrečné zkoušky. Uvědomuji si, že samotná vysoká škola nestačí, a proto se snažím nabírat zkušenosti z praxe už při studiu a nastartovat tak co nejlépe svou kariéru. Jsem člověk, který se rád staví k výzvám čelem a každý další projekt, na kterém se můžu v rámci práce ve Sweco podílet, je pro mě novou zkušeností, snažím se z práce ve společnosti s dlouholetou tradicí vytěžit maximum.

Co pro Vás znamená práce ve Sweco?

Sweco vnímám jako mezinárodně známou konzultační firmu s širokým záběrem odborných aktivit.

Markéta Novotná

Viktor Sláma

Specialista na Technologie BIM

Ve Sweco pracuje Viktor Sláma od r. 2013. Vystudoval stavební fakultu na ČVUT, obor Konstrukce pozemních staveb. Mimo samotné projektování stavebních objektů je jeho specializací v rámci společnosti práce s technologiemi BIM (Building Information Modeling = Informační model budovy) – implementace a vývoj pracovních postupů pro BIM projektování. Je členem občanského sdružení ODBORNÁ RADA PRO BIM (CZ BIM), reprezentuje společnost na odborných konferencích (např. BIM fórum) a je také spoluautorem odborných článků.

Co Tě na práci baví?

Je úžasné nakonec vidět zrealizovanou stavbu, kterou jsem projektoval. Člověk má potom pocit, že jeho práce má smysl a zůstane po něm něco hmatatelného.

Viktor Sláma

Chcete se dozvědět víc o kariéře ve Sweco?

Kontaktujte naše personální oddělení

Ing. Kristina Schmiederová

Vedoucí personálního oddělení