Odborníci

Když se s vámi dobře a snadno pracuje a máte odpovídající kvalifikaci, máte také skvělou perspektivu stát se vyhledávaným odborníkem.

 • Příležitost k rozvoji odborníka

  Jako zkušený odborník/projektant ve Sweco, bez ohledu na váš obor, budete pomáhat vytvářet města a obce budoucnosti. Budete mít také jedno z nejvíce vzrušujících a náročných zaměstnání, jaké člověk může mít, společně s neustálými příležitostmi k rozvoji svých znalostí a dovedností.

  Sweco je společnost pro ty, co chtějí pracovat a vytvářet hodnoty pro své zákazníky. Typický zaměstnanec Sweco je přístupný, má závazek vůči zákazníkům a má příslušné odborné znalosti.

 • Spolupráce se zákazníkem

  Se Sweco by mělo být snadné spolupracovat. Od každého zaměstnance ve Sweco se očekává, že se bude denně potkávat se zákazníky a že bude činit rozhodnutí, která jsou v souladu s naší obchodní činností.

  Profesní rozvoj ve Sweco není přání – je podmínkou. Základem našeho trvalého úspěchu je neustálý rozvoj a být nejlepší v porozumění potřebám zákazníka. Každodenní rozvoj probíhá při práci na zakázkách společně s našimi zákazníky. Vzdělávání je k dispozici od prvního dne zaměstnání prostřednictvím našeho vzdělávacího portálu a zároveň díky podpoře zkušených kolegů.

 • Formování budoucích lídrů

  Sweco je společnost, která formuje budoucí lídry. Rozpoznat „talenty“ a dát jim příležitost uspět byla vždy velmi důležitou součástí firemní kultury. Výsledkem takového přístupu je, že většina manažerů ve Sweco se rekrutuje z interních zdrojů. V každoročním průzkumu názorů zaměstnanců získávají manažeři vysoké hodnocení.
  Jsme si vědomi toho, že příležitosti k osobnímu rozvoji jsou rozhodující pro získání a udržení kvalifikovaných zaměstnanců.

  Hlavní kariérní směry ve Sweco jsou manažer, specialista a manažer projektu.