0 z 0 pro ""

 

 

 

Kariéra

Přemýšlíte o budoucnosti? Přidejte se k nám a pomozte nám ji spoluvytvářet.

Chcete svojí prací něco změnit? Pak je Sweco pro vás tím pravým místem. My budoucnost vytváříme právě teď, kdy zajišťujeme, aby vše, co ve společnosti potřebujeme – od špinavé přes čistou vodu až po efektivní dopravu – se stalo přirozenou součástí zítřka.

Úspěch vyžaduje úzkou spolupráci s našimi zákazníky a hluboké pochopení jejich potřeb. Typický zaměstnanec společnosti Sweco je vstřícný, oddaný svým zákazníkům a má uznávané odborné znalosti.

Sweco je to správné místo, kde vaše práce bude mít smysl.

Odborníci

Jako zkušený odborník ve Sweco, bez ohledu na váš obor, budete pomáhat vytvářet města a obce budoucnosti. Budete využívat vaše znalosti v každodenní praxi a rozšiřovat je o další cenné zkušenosti v rámci vaší profesní dráhy. Zároveň si spoluprací s ostatními rozšíříte svůj profesní záběr o i nahlédnutí do dalších oborů.

Když se s vámi dobře a snadno spolupracuje a máte odpovídající kvalifikaci, máte také skvělou perspektivu stát se vyhledávaným odborníkem.

Nabízíme příležitosti pro další profesionální rozvoj, šanci pracovat na zajímavých a náročných projektech v České republice i na mezinárodní úrovni a pracovat ve vysoce specializovaném týmu odborníků.

Studenti a absolventi

Sweco je společnost, která formuje budoucí lídry. Rozpoznat talenty a dát jim příležitost uspět je důležitou součástí práce našich vedoucích zaměstnanců.

Jako absolvent s minimem zkušeností ve Sweco zjistíte, jak využít vaše silné stránky tím nejlepším způsobem. Na základě zpětné vazby zákazníků víme, že to, co odlišuje Sweco, je, že naši odborníci mají od začátku plnou zodpovědnost za své zakázky.

Studentům a absolventům nabízíme příležitosti pro práci s vysoce zkušenými odborníky. Můžete s nimi sdílet jejich dlouholeté know-how, kdykoliv se jich na cokoliv zeptat, nechat si poradit, mít svého mentora či mentory stále na dosah ruky a naučenou teorii tak rychle převést do praxe a uspíšit tím svůj profesní rozvoj a rozšířit si svůj profesní záběr.

Zaměstnanci na poradě

Profesní rozvoj

Jsme si vědomi toho, že příležitosti k osobnímu rozvoji jsou rozhodující pro získání a udržení kvalifikovaných zaměstnanců.

Profesní rozvoj ve Sweco není přáním, je podmínkou. Základem našeho trvalého úspěchu je neustálý rozvoj a pochopení  požadavků zákazníka. Každodenní rozvoj probíhá při práci na zakázkách společně s našimi zákazníky. Vzdělávání je k dispozici od prvního dne zaměstnání prostřednictvím našeho vzdělávacího portálu a zároveň díky podpoře zkušených kolegů.

Sweco je společnost, která formuje budoucí lídry. Rozpoznat „talenty“ a dát jim příležitost uspět bylo vždy velmi důležitou součástí firemní kultury. V každoročním průzkumu názorů zaměstnanců získávají manažeři vysoké hodnocení.

Chcete se dozvědět více o kariéře ve společnosti Sweco?

Kontaktujte naše personální oddělení

Kristina Schmiederová

Ing. Kristina Schmiederová

Vedoucí personálního oddělení