• Jste připraveni na budoucnost?

Chcete svojí prací něco změnit? Pak Sweco je pro vás tím pravým místem. My budoucnost vytváříme právě teď, kdy zajišťujeme, aby vše, co ve společnosti potřebujeme - od čisté vody přes teplo domova až po efektivní dopravu a moderní nemocnice – se stalo přirozenou součástí zítřka. Sweco je to správné místo, kde vaše práce bude mít smysl.

/globalassets/images-480x270/480x270_career_start1.jpg
Vysoké standardy
Nastavili jsme laťku vysoko, ale zároveň se zaměřujeme na to, abyste i vy měli příležitost dosáhnout velkých cílů. Od začátku budete mít naši podporu k přijetí vlastní odpovědnosti a jako součást dynamického kolektivu budete mít možnost pracovat na náročných a zajímavých projektech. Budete mít také lídry, kteří jsou připraveni poskytnout vám patřičné vedení a podporu, abyste podali co nejlepší výkon.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start2.jpg
Vzdělávání a rozvoj
Protože naše práce znamená čelit výzvám zítřka, musíme být vždy o krok napřed. To je důvod, proč soustavný rozvoj našich zaměstnanců je zásadní jak pro Vás samotné, tak pro trvalý úspěch Sweco.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start3.jpg
Být o krok napřed
Neustálé zlepšování pro nás není přáním, ale je podmínkou. Je to něco, co dělá Sweco tak zajímavým pracovním místem bez ohledu na to, zda jste čerstvý absolvent nebo zkušený odborník/projektant.
/globalassets/images-570x380/570x380_aboutus_v2.jpg

VAŠE VIZE, NAŠE REALITA

Budoucnost se může ostatním zdát vzdálená, ale ve Sweco je velice přítomná. Naši konzultanti systémů technického zařízení budov právě pracují na vnitřním prostředí pro novou nemocnici, která bude přijímat pacienty za pět let. Naši dopravní inženýři právě analyzují novou podzemní linku metra, která se pasažérům otevře za deset let. Naši architekti právě navrhují to, co za zhruba 15 let bude nová dynamická čtvrť města, pulzující životem. Úkol Sweco je být vždy o krok napřed. Pro většinu lidí se výsledky naší práce stanou realitou v budoucnosti.

Přečtěte si více

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Co spojuje zaměstnance Sweco je společný závazek k formování společnosti a měst budoucnosti.

Přečtěte si více
/globalassets/images-570x380/570x380-organisation.jpg